GadżetyTechnologie

Samson G-Track Pro — profesjonalny mikrofon USB z interfejsem audio dostępny w Polsce

Firma Samson, pionier w branży profesjonalnych rozwiązań audio, ogłasza wprowadzenie na polski rynek G-Track Pro, pojemnościowego mikrofonu USB do nagrywania głosu i instrumentów muzycznych. G-Track Pro zapewnia studyjną jakoś dźwięku z zerowym opóźnieniem. To idealny sprzęt dla muzyków, graczy oraz streamerów.

Wielozadaniowy mikrofon pojemnościowy USB

Łatwo podłączany do dowolnego komputera Mac lub PC przez USB, G-Track Pro firmy Samson posiada podwójną 1-calową (25 mm) kapsułę pojemnościową, która rejestruje i rozpoznaje detale oraz niuanse głosu czy instrumentu. Mikrofon oferuje trzy wybieralne charakterystyki kierunkowości (kardioidalną, dookólną i dwukierunkowy) do obsługi różnorodnych aplikacji nagrywania. G-Track Pro wyposażony jest w wytrzymałą podstawę biurkową, którą można regulować w zależności od potrzeb użytkownika.

Interfejs audio

Dzięki G-Track Pro można jednocześnie rejestrować występy wokalne i instrumentalne. Użytkownicy mogą podłączyć mikrofon za pomocą kabla USB (nie wymaga instalacji sterownika) i natychmiast rozpocząć nagrywanie. Przełącznik Mono/2-Track pozwala nagrywać mikrofon i instrument na tych samych ścieżkach, co umożliwia strumieniowe przesyłanie treści, lub na osobnych ścieżkach do edycji postprodukcyjnej. G-Track Pro posiada standardowe wejście instrumentalne 1/4” do nagrywania gitary, basu, klawiatury i innych urządzeń liniowych.

Wbudowany mikser all-in-one

G-Track pro zawiera w pełni funkcjonalny mikser typu all-in-one z niezależnymi przyciskami regulacji głośności mikrofonu i instrumentu, które służą optymalizacji i indywidualizacji powstających miksów. Wyjście stereo 1/8” i wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy zapewniają odtwarzanie bez opóźnień. Sprzęt posiada również przycisk MUTE, niezbędny dla streamerów i graczy, który w razie potrzeby wycisza sygnały wejściowe.

O firmie SAMSON

Samson Technologies działa na rynku projektowania systemów mikrofonów bezprzewodowych już w 1980 roku. Dzięki trzem markom: Samson Audio, Samson Wireless i Hartke jest dziś liderem w branży zarówno pod względem rozwiązań konsumenckich, jak i profesjonalnych. W ciągu trzech dekad firma Samson przekształciła się z niewielkiej, dwuosobowej firmy w światowego giganta zajmującego się produkcją innowacyjnego sprzętu dedykowanego muzykom i nadawcom na całym świecie.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close