recenzjeSmartfonyTesty

Revo Case i Diamond Glass od MyScreenPROTECTOR – wrażenia z użytkowania

Jakiś czas temu trafiły do nas ciekawe produkty firmy MyScreenPROTECTOR, która powoli staje się potentatem wśród producentów chroniących nasze telefony czy inne urządzenia multimedialne. Mowa tu o nowościach takich jak REVO Case oraz szkle hartowanym ochronnym DIAMOND GLASS Full Glue…

Akurat nasza redakcja otrzymała do sprawdzenia zarówno case, jak i szkło do Huawei P20 lite oraz Huawei P20…Swoją drogą poza jednym tylnym otworem na czytnik linii w przypadku wersji Lite nie różni się niczym od wersji „flagowej”.

Zacznijmy nasze wrażenia z użytkowania od szkła hartowanego DIAMOND GLASS Full Glue, które jak informuje producent, wykonane jest z japońskiego materiału zabezpieczającego. Na pewno na duży plus należy zapisać fakt, że to szkło idealnie nadaje się do wyświetlaczy z zaokrąglonymi rogami. Wiele razy spotykaliśmy się z sytuacjami, gdzie szkło hartowane na rogach nam się albo szczerbiło, albo po prostu pękało. Tu tego z pewnością unikniemy ze względu na to, że Diamond Glass już fabrycznie ma te rogi zaokrąglone (oczywiście w wybranych modelach). Kolejny plus to warstwa klejowa na całej powierzchni szkła, dzięki czemu minimalizujemy niebezpieczeństwo, że szkło się odklei albo będziemy mieli pod nim tzw. bąble powietrzne. Pewnie chcielibyście przeczytać w końcu o jego wadach, a my mamy…Kolejne zalety. Jest nią z pewnością powłoka oleofobowa, która ucieszy szczególnie osoby pocące się. Pozwala ona na łatwe usuwanie odcisków i zabrudzeń z ekranu. Na zakończenie, jeśli dodamy fakt, że szkło jest bardzo, ale to bardzo odporne na zarysowania (9H/8Mohs) to tworzy nam się chyba produkt idealny :).

Podobnie ma się rzecz z REVO Case. Tu co prawda wygląd może budzić trochę kontrowersji i nie wszystkim musi się podobać, ale to jest akurat sprawa gustu, a jak wiemy o gustach się nie dyskutuje. Dlatego też od razu przejdziemy do tego, co jest w tym etui takiego niezwykłego…Po pierwsze jest to pokrowiec hybrydowy, wykonany z dwóch materiałów, w taki sposób, by jak najlepiej zabezpieczyć nasz telefon. Ramka została stworzona z termoplastycznego poliuretanu, który absorbuje uderzenia, z kolei tył tworzy przezroczysty poliwęglan odporny na zarysowania. Co więcej, w narożnikach, które są najbardziej podatne na uderzenia umiejscowiono specjalne komory powietrza, mające na celu jeszcze lepszą ochronę. Kolejny plus to podniesione krawędzie ramki. Dzięki temu, nawet jeśli telefon spadnie nam na ekran, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że wystający poliuretan ochroni nasz sprzęt przed poważnymi uszkodzeniami. Na boczkach mamy ponadto wyznaczone miejsca na przyciski, a plecki nie zmieniają koloru właściwego telefonu, zatem jeśli nasz telefon ma mieniące się milionami barw plecki, to możemy być spokojni, że również pod REVO Case takie one będą. Na koniec warto zaznaczyć, że w komplecie poza etui otrzymamy również specjalną ściereczkę do wyczyszczenia ekranu i plecków smartfona.

Wygląd zewnętrzny REVO Case - 7.9
Jakość wykonania REVO Case - 8.2
Zabezpieczenie REVO Case - 9.1
Jakość szkła DIAMOND GLASS - 8.5
Zabezpieczenie DIAMOND GLASS - 9
Cena do jakości całego zestawu - 8.3

8.5

Podsumowanie

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close