GryKomputeryTechnologie

INNO3D GeForce GTX 1660 Ti Twin X2 – najnowszy układ NVIDII dla graczy

Rodzina kart NVIDIA Turing poszerza się o kolejne GPU. Dziś premierę ma GeForce GTX 1660 Ti – układ graficzny skierowany do gamingowego mainstreamu.

NVIDIA Turing to nie tylko ray tracing i DLSS. Tych technologii nie znajdziemy w najnowszym układzie NVIDII. Zamiast tego “zieloni” stawiają na rozsądną cenę sparowaną z wydajnością, która pozwoli na uruchomienie wszystkich nowych gier w rozdzielczości Full HD w wysokich ustawieniach. Nowy GPU obsługuje także technologię Adaptive Shading i wykorzystuje wysoki poziom IPC (ilość instrukcji w takcie zegara) układów NVIDIA Turing. Układ ten ma wszelkie zadatki na powtórzenie sukcesu takich kart średniego segmentu jak GeForce GTX 1060 czy GeForce GTX 960. Nic więc dziwnego, że już w dniu globalnej premiery INNO3D prezentuje swoją odmianę najnowszego GeForce’a.

INNO3D GeForce GTX 1660 Ti Twin X2 może pochwalić się wydajnością na poziomie GeForce’a GTX 1070. Producent wyposażył kartę w 6 GB szybkiej pamięci GDDR6, pracujących na 192-bitowym interfejsie. Układ graficzny i pamięć są tu chłodzone za pomocą dwóch wentylatorów – chłodzenie wręcz zachęca do podkręcania.

„Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy najlepsze układy chłodzenia dla każdego wprowadzanego przez nas produktu” – komentuje starszy menedżer produkt INNO3D, Ken Wong. „Nie szczędząc środków, nasi inżynierowie zajmujący się badaniami i rozwojem koncentrują się na stworzeniu super wydajnych i super cichych rozwiązań chłodzących dla naszych graczy – rozwój naszego nowego modelu: INNO3D® GeForce® GTX ™ 1660 Ti utrzymał tę zasadę za pomocą chłodzenia klasy Twin X2 „.

Produkt wyceniono na 1339 zł.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Taktowanie rdzenia boost [MHz]: 1770
Złącza video: HDMI 2.0b, Display Port 1.4
Ilość pamięci RAM: 4 GB
Rodzaj pamięci RAM: GDDR6
Przepustowość pamięci: 12 Gbps
CUDA: 1536
Rekomendowana moc zasilacza: min. 500W
Typ złącza: PCI-E 3.0 X16
Długość karty [mm]: 196

 

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close