KomputeryTechnologie

Firefox dodaje do przeglądarki dwie bardzo ciekawe opcje

Mozilla, czyli twórca jednej z najbardziej znanych przeglądarek – Firefox, zapowiedziała, że w najnowszej wersji znajdziemy dwie nowe, bardzo ciekawe funkcje. Będą one na razie w formie testowej, w ramach programu Test Pilot. Mowa tu o Price Wise oraz Email Tabs…

Pierwsza z funkcji pozwala nam na dodawanie do specjalnej listy produktów, które zamierzamy kupić. W razie obniżki ceny przeglądarka nas o tym od razu poinformuje, a my będziemy mogli kupić dany produkt w atrakcyjnej cenie. Niestety, mamy dwie złe informacja. Na tę chwilę funkcja działa tylko w Stanach Zjednoczonych i tylko w takich sklepach jak Best Buy, eBay, Amazon, Walmart oraz The Home Depot.

Z kolei Email Tabs pozwala użytkownikom na skopiowaniu kilku otwarych stron (linków) bez potrzeby kopiowania każdego z osobna. Dzieki temu oszczędzamy trochę czasu, a także za pomocą zaledwie jednego kliknięcia możemy je bezpośrednio wysłać do innych osób lub „wrzucić” do schowka. Ta funkcja działa również w Polsce, ale aktualnie jest kompatybilna tylko z pocztą Gmail.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close