AGDPublicystykaTechnologie

Aspiri Robo – odkurzacz, który sprząta za Ciebie

Odkurzanie czy mycie podłóg to mało wdzięczne zajęcie. Wymaga wysiłku, odpowiedniego sprzętu i przede wszystkim czasu, którego wiecznie mamy za mało. Na szczęście dzięki rozwojowi technologii te energochłonne czynności możemy dziś zlecić robotom – automatyczne odkurzacze nie są już fanaberią, a w pełni kompetentnym członkiem domowej ekipy sprzątającej. Co więcej, taki pomocnik jest dziś dostępny niemal na każdą kieszeń.

Jednym z najpopularniejszych modeli robotów sprzątających jest Aspiri Robo. Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, by udział człowieka w czyszczeniu był jak najmniejszy, stąd rozbudowane opcje planowania sprzątania o określonych godzinach, automatyczny powrót do bazy i kontrola poprzez dedykowaną aplikację na smartfony.

Aspiri Robo odkurza różne rodzaje powierzchni – panele podłogowe, kafelki czy dywany z krótkim włosiem. Robot ma zainstalowany pojemny zbiornik na wodę i odpowiednie szczotki, dzięki czemu potrafi również po odkurzeniu wyczyścić podłogę na mokro.

O nawigację dba 15 zaawansowanych czujników – urządzeniu nie grozi upadek ze schodów, zaklinowanie się między meblami i obijanie ścian. Sensory potrafią także znaleźć drogę do stacji dokującej, gdy system wykryje niski poziom naładowania baterii.

W zależności od zapotrzebowania można wydać robotowi różne dyspozycje – w przypadku bardziej zabrudzonej podłogi przyda się tryb intensywnego czyszczenia, z kolei w nocy użyteczny będzie tryb ECO, który obniża głośność silnika. Dodatkowo do wyboru jest również tryb czyszczenia krawędzi, tryb automatyczny oraz tryb sprzątania miejscowego, w którym robot koncentruje się na jednym obszarze.

Aspiri Robo można zakupić w oficjalnym sklepie producenta – TUTAJ

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close